Data wpisu

Jak zabudować kosze na śmieci?

Co potrafi skutecznie zepsuć wygląd nawet najpiękniejszej posesji? Zaniedbany śmietnik, z którego wysypują się odpady, a z wnętrza unosi się nieprzyjemny odór. Dlatego właśnie powstały solidne zabudowy na pojemniki. To nowoczesne konstrukcje przeznaczone do maskowania koszy, przyjmujące przeróżne kształty, kolory oraz wymiary. Dzięki temu bez trudu dopasujesz konkretną obudowę do własnych potrzeb. Jak więc zabudować kosze na śmieci szybko i w dobrej cenie? Odpowiadamy!

Jak zabudować pojemniki na śmieci?

Czy wiesz, że na terenie zabudowy jednorodzinnej kosze na śmieci muszą być oddalone 3 m od okien i drzwi oraz 2 m od granicy sąsiedniej działki? Dopiero po odpowiednim umiejscowieniu pojemników, można pomyśleć o inwestycji w nowoczesną obudowę. Przy jej zakupie zwróć uwagę na konstrukcje, ponieważ dzielą się one na dwu i czterokółkowe. Musisz wiedzieć, że zabudowanie pojemnika na śmieci jest banalne, ponieważ firma często dowozi zamówioną obudowę na posesję, po czym umieszcza w niej pojemniki. Właściciel nie musi nic robić – czeka tylko, aż prace montażowe się skończą.

Zabudowa koszy na śmieci

Jak widzisz, zabudowanie koszy na śmieci nie powinno przysporzyć większych trudności. Wystarczy, że skorzystasz z usług odpowiedniego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją i dystrybucją obudów. A wybór jest naprawdę przeogromny – konstrukcje mogą być otwierane z góry lub boku, wyposażone w kontrolę dostępu lub filtry ograniczające kontakt z odpadami.

Kosze na śmieci pod zabudowę

No dobrze, ale jaka obudowa na kosze sprawdzi się na Twojej posesji? Do wyboru masz konstrukcje drewniane, ażurowe i plastikowe, które nieco różnią się właściwościami.

Drewniane obudowy na pojemniki to kwintesencja klasyki, pięknie prezentują się na każdej posesji. Co jednak istotne, bardzo dobrze izolują pojemnik od gruntu. Możesz też je wykorzystać do składowania narzędzi ogrodowych lub maszyn, które w końcu nie będą zajmować miejsca w garażu.

Ażurowe obudowy na pojemniki natomiast zdadzą egzamin w aranżacjach rustykalnych, boho i angielskich, ponieważ można je obsadzić roślinami pnącymi, w efekcie czego całkowicie przysłonią miejsce składowania śmieci. Alternatywę stanowią plastikowe zabudowy na kosze o niezwykle długiej żywotności – całkowicie odporne na wilgoć i pleśń, posłużą Ci przez dekady!

Zabudowa na kosze na śmieci drewniana

 

Drewno to szlachetny materiał, ponadczasowy i niezwykle gustowny. Dlatego na wielu posesjach coraz częściej podziwiamy zabudowy na kosze na śmieci drewniane, które dyskretnie maskują odpady. Kluczowe pytanie brzmi jednak, czy drewno wytrzyma zmienne warunki pogodowe na zewnątrz? Niezaprzeczalnie tak, ponieważ obudowy na kosze drewniane powstają z impregnowanego i wzmacnianego materiału, podobnie jak na przykład domy z bali w górach. To gwarancja wieloletniej trwałości!

Zabudowa kosza na śmieci w ogrodzeniu

Już wiesz, jak zabudować kosz na śmieci oraz jakie konstrukcje wyróżniamy. Przy zakupie zwróć jeszcze jednak uwagę na sposób otwierania. Producenci oferują obudowy uchylane od góry lub z boku, więc z łatwością dopasujesz konkretny rodzaj do własnych preferencji. Dzięki temu segregacja śmieci przebiegnie znacznie szybciej i wygodniej.

Zabudowa na kosze do segregacji

Dużym zainteresowaniem cieszą się obudowy przystosowane do pojemników segregacyjnych. Na przodzie ich konstrukcji znajdują się grafiki lub napisy wskazujące, jaki rodzaj śmieci należy wrzucić do kubła. Dzięki temu segregacja odpadów przebiega sprawnie i bezproblemowo. Możesz zabudować jeden kosz lub kilka, zależnie od własnych potrzeb.

Zabudowa kosza wewnętrznego lub zewnętrznego

Gdzie kupisz solidne zabudowy na kosze, które świetnie będą prezentowały się tuż obok domu, biura lub sklepu? Złóż zamówienie na stronie QUUB – wykwalifikowani specjaliści osobiście zaprojektują dla Ciebie kosz, zajmą się jego budową, a następnie dostarczą we wskazane miejsce i zamontują na posesji. Zyskasz też gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę, co świadczy o długiej żywotności obudów. Przekonaj się osobiście!

Drewniana obudowa kosza na śmieci

Drewno jest materiałem w pełni naturalnym, a przy okazji doskonale prezentuje się na zewnątrz, jako element osiedli, małej architektury czy innych rozwiązań. Ludzie bardzo lubią drewno, dlatego nic dziwnego, że w naszym sklepie tak często zamawiana jest drewniana obudowa kosza na śmieci. Tego rodzaju obudowy są wytrzymałe, ponieważ zwykle powstają z impregnowanego, wzmacnianego drewna, które jest odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, w tym także na bardzo mocne słońce czy deszcz.